Українських авіабудівників намагаються переманити до Росії

1992
Харківський авіаційний завод
Харківський авіаційний завод

Віце-прем’єр Дмитро Рогозін під час огляду літака Іл-112В на заводі ВАЛТ в Воронежі заявив, що в Росії готові прийняти українських авіаконструкторів. Повідомляє Національний промисловий портал.

Читайте також: Україна і Великобританія розширять співпрацю в сфері авіабудування

«Ми, звичайно, раді і чекаємо переїзду в Росію українських авіаконструкторів, авіабудівників. Вони не мають зараз ніякої перспективи для себе для роботи в Києві…», – сказав Рогозін.

Тим часом Україна замість Росії буде робити транспортний літак для Індії. КБ Антонов і індійська приватна фірма Reliance Defence and Aerospace (RDA) планують розробку багатоцільового транспортного літака (БТЛ), який може бути розроблений спільно начолі з Hindustan Aeronautics Limited (HAL).

 • Обидві компанії підписали угоду про тендер за проектом, поки що HAL очікує стоверння проекту перед тендером. Можливість для України взяти участь в проекті на 6 мільярдів доларів вдалося після того, як ствоерний спільно з індією російський літак не зміг взлетіти.

  Нагадаємо: На Київському заводі Авіант закладені 6 літаків Ан-178

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here