Українськиа авіакомпанія SkyUp вивчає можливість залучення літаків українського виробництва для проведення внутрішніх перевезень

6876
 • Український лоукостер задумався про використання літаків Антонова

  Про це повідомив співзасновник компанії Юрій Альба, передає Інтерфакс-Україна.

  “Ми зустрічалися з головним конструктором Антонова щодо можливості експлуатації наших вітчизняних літаків на внутрішніх рейсах. Зараз ми ведемо активну переписку з конструкторським бюро, збираємо дані, щоб проаналізувати технічні та економічні характеристики вітчизняних літаків”, – заявив він.

  Крім того, в компанії мають намір проаналізувати матеріальну базу і навчальні центри, які готують пілотів для експлуатації літаків Антонова.

  “У найближчому часі ми зможемо зрозуміти, наскільки плідним буде співробітництво з вітчизняним виробником”, – зазначив Альба.

  За його словами, зараз перевізник володіє двома літаками Boeing, які компанія отримала в лізинг. В майбутньому SkyUp планує збільшити флот на 10 повітряних суден.

  Перша частина передоплати вже проведена, подальші платежі будуть відбуватися щорічно відповідно до графіка.

  “Передоплата – $ 4 млн. Вона передбачала контракти на поставки п’яти літаків у 2023 році та п’яти літаків – у 2024 році. Також в цю передоплату увійшло підписання контракту за лізингом поточних літаків, які перейшли від Малайзійських авіаліній і які зараз виконують приватні рейси для туроператора”, – пояснив Альба.