Українська компанія Drone.ua привернула інвестиції і запустила спільне підприємство вартістю $4,7 млн

3017

Українська компанія Drone.ua оголосила про залучення інвестицій від ряду приватних інвесторів з Великобританії, Польщі та Молдови. Інтереси інвесторів в Україні представляє компанія «Студія Аграрних Систем».

Розмір інвестицій або умови угоди не розкриваються. Засоби залучалися під створення спільного підприємства під назвою DroneUA Agroservice. Учасники угоди оцінюють його в $ 4,7 млн. При оцінці підприємства до уваги бралися показники існуючого земельного банку клієнтів Drone.ua, інформація про поточні фінансові показники (наприклад, дані по щомісячної передплати по Агропослуги), а також заплановані показники зростання. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.ua

Підприємство стане провайдером послуг безпілотних технологій в сільському господарстві. Воно буде заробляти, продаючи сервіси сільськогосподарським підприємствам за моделлю передплати. Ці сервіси включають аерозйомки посівів, розрахунки рівня вегетації, біохімічний аналіз рослин, аналіз грунту і т.д.

Близько третини прибутку компанії керівництво планує витратити на R & D. До активів нової компанії вже входить свій дослідницький центр на базі сільськогосподарського підприємства в Черкаській області, загальною площею тисяча чотиреста сімдесят сім га. До кінця 2018 року штат нового підприємства планують збільшити до 200 чоловік, відкрити філії в Одесі, Кіровограді, Сумах.

 • В результаті угоди обсяг обслуговується земельного банку DroneUA Agroservice збільшився більш ніж на 30% – до 3,1 млн га. Оператори дронів планують здійснити в 2017 році близько 30 000 вильотів за новими площами в Україні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.