Україна пропонує Канаді спільні проекти в аерокосмічній галузі

3037

Україна пропонує Канаді спільні проекти в аерокосмічній галузі. Про це заявив під час візиту в Монреаль прем’єр міністр України Володимир Гройсман.

Він виступив з відповідними пропозиціями – під час “круглого столу” з питань такого співробітництва з канадськими колегами. Прем’єр нагадав, що перша жінка-космонавт цієї країни Роберта Бондар мала українське походження. Зокрема, обговорювалися спільне будівництво Ан-132, будівництво українськими фахівцями космодрому в Канаді, і запуск україно-канадських супутників.

Повідомляє Національний промисловий портал.

“Україна є космічною державою. Ми маємо прекрасний досвід, інтелект, які можуть дуже корисно працювати в поєднанні нашої співпраці. Я думаю, що наша компетенція й наш досвід в поєднанні з можливістю наших Канадських партнерів – може дати дуже гарний результат. Ми країна, що будує літаки. Ми можемо розпочати нову сторінку будівництва наших відносин”, – заявив Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here