Україна пропонує Канаді спільні проекти в аерокосмічній галузі

3091

Україна пропонує Канаді спільні проекти в аерокосмічній галузі. Про це заявив під час візиту в Монреаль прем’єр міністр України Володимир Гройсман.

Він виступив з відповідними пропозиціями – під час “круглого столу” з питань такого співробітництва з канадськими колегами. Прем’єр нагадав, що перша жінка-космонавт цієї країни Роберта Бондар мала українське походження. Зокрема, обговорювалися спільне будівництво Ан-132, будівництво українськими фахівцями космодрому в Канаді, і запуск україно-канадських супутників.

Повідомляє Національний промисловий портал.

“Україна є космічною державою. Ми маємо прекрасний досвід, інтелект, які можуть дуже корисно працювати в поєднанні нашої співпраці. Я думаю, що наша компетенція й наш досвід в поєднанні з можливістю наших Канадських партнерів – може дати дуже гарний результат. Ми країна, що будує літаки. Ми можемо розпочати нову сторінку будівництва наших відносин”, – заявив Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.