У Бразилії зацікавилися Харківським авіазаводом

10222
Фото: ХДАВП

На днях відбулася зустріч голови Харківської обладміністрації та Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні. У ході зустрічі Юлія Світлична та Освальдо Біато Жуніор обговорили питання подальшої кооперації у сферах сільського господарства, промисловості (зокрема машинобудування), фармації, а також науки та освіти.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на офіційну сторінку Харківського державного авіаційно виробничого підприємства у Facebook.

Керівник області акцентувала увагу посла Бразилії на можливостях Харківського авіаційного заводу – щодо виробництва та ремонту літаків. Пан посол висловив зацікавленість відвідати підприємство під час наступного візиту до Харкова, щоб розглянути можливості співпраці та інвестування.

  • Губернатор запросила Надзвичайного та Повноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні взяти участь у роботі Х Міжнародного економічного форуму, який відбудеться в Харкові у вересні цього року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.