Транспортний літак Ан-132Д прибув до Королівства Саудівської Аравії для презентації потенційним замовникам

4045
Фото: Ділан Малясов

Український військово-транспортний літак Ан-132 прибув до Королівства Саудівської Аравії для презентації потенційним замовникам.

Обговорення перспектив у взаємодії за цією програмою було внесено до порядку денного зустрічі Президента України Петра Порошенка з Королем Саудівської Аравії Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом. Повідомляє Національний промисловий портал.

За словами Президента України, «Саудівська Аравія – це ключовий стратегічний партнер не лише в регіоні Близького Сходу, а й в усьому мусульманському світі. Важливо, що сьогодні ми досягли конкретних домовленостей. Впевнений – плідний діалог між Україною та Саудівською Аравією триватиме і надалі… Демонструємо великий прогрес в галузі авіабудування. Наш літак Ан-132Д зараз знаходиться в КСА. Ми розвиваємо домовленості про серійне виробництво таких літаків. Також обговорюємо розширення лінійки українських літаків, які будуть вироблятися для КСА в Україні, і в КСА в рамках кооперації в майбутньому!»

В рамках презентації літака Ан-132D фахівці ДП «Антонов» представляють пропозиції щодо створення літаків спеціального призначення на базі літаків Ан-132. Також демонструється програма з транспортних можливостей літака.

 • Нагадаємо, Ан-132 є спільним проектом ДП «Антонов»,  Центру науки та технологій імені короля Абдулазіза та «Taqnia Aeronautics». Саудівська Аравія виступає основним потенційним замовником даних літаків та планує налагодити виробництво літаків Ан-132 у 2020 році.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.