Розробки вітчизняного ОПК у сфері безпілотних систем на виставці UMEX-2018 (фото)

5782
Безпілотний апарат "Фантом" Фото: thenational.ae
 • ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» представив провідні розробки вітчизняного ОПК у сфері безпілотних систем на Міжнародній виставці UMEX-2018, що відбувався 25-27 лютого 2018 року в м. Абу-Дабі, ОАЕ, повідомляє прес-служба компанії

  ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» спільно із партнером – компанією IGG (International Golden Group) демонструє на Міжнародній виставці безпілотних систем в Абу-Дабі (ОАЕ) дві моделі ударних, розвідувальних безпілотних літальних апаратів (виробництва української науково-виробничої компанії Matrix-UAV), а також тактичні безпілотні багатофункціональні транспортні засоби “Фантом” 6х6 та “Фантом 2” 8×8.

  Мультикоптер від Matrix-UAV Фото: thenational.ae

  Мультироторні Chimera-H і Comandor – це унікальні безпілотні літальні апарати, здатні переносити ракети, бомби і застосовуються для виконання розвідувальних та бойових завдань. Особливостями даних апаратів є можливість перевезення вантажу вагою до 30 кг, бензинові двигуни, час польоту до 2 годин.

  Безпілотний апарат “Фантом” 6х6 Фото: thenational.ae

  “Фантом” 6х6 та “Фантом 2” 8×8 – являють собою бойову колісну універсальну модульну платформу, з можливістю установки різних видів озброєння (кулемет, гранатомет, ПТУР тощо) і додаткових модулів. Призначені для виконання таких місій, як: розвідка, протипожежна підтримка, оперативна допомога та рятувальні роботи, обслуговування та джерело енергії, постачання боєприпасів, виконання розвідувальних та бойових завдань.