Підприємство «Мотор Січ» на фінальному етапі в досягнені повного циклу виробництва гелікоптерів

4754
Фото: mil.in.ua

Підприємство «Мотор Січ» знаходиться на фінальному етапі у створенні власного виробництва лопастей для гелікоптерів МСБ-2, Мі-2, Мі-8 та Мі-24.

У повідомленні самого підприємства зазначається, що «Мотор Січ» майже освоїло виробництво власних лопастей для гелікоптерів. Це означає, що після запуску їх у виробництво завод «Мотор Січ» буде мати повний цикл виробництва гелікоптерів і як завірялося раніше зможе почати виробництво гелікоптерів МСБ-2 у 2018 році, а ще пізніше – МСБ-6 «Отаман». Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на mil.in.ua

Виробництво лопастей наразі знаходиться на етапі встановлення необхідного обладнання та комплектуючих.

Запуск власного виробництва лопастей, дозволить підприємству «Мотор Січ» проводити повний цикл модернізації гелікоптерів та не залежати від Російської Федерації. Вже зараз підприємство проводить роботи з ремонту і модернізації гелікоптерів для Міністерства оборони України, вітчизняних та іноземних замовників. Гвинтокрили Мі-2МСБ, Мі-8МСБ та Мі-24, що були модернізовані підприємством, дуже добре зарекомендували себе під час служби у Збройних силах України та бойових дій на сході України.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.