Одеський авіаційний завод розробив варіанти модернізації літака-розвідника Су-24МР

8372
Фото: Сергій Смоленцев

Державне підприємство «Одеський авіаційний завод» презентувало новий напрямок своєї діяльності, що стосується модернізації бойової авіації.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на dumskaya.net.

На проведеній кілька днів тому міжнародної конференції, в якій взяли участь військові аташе країн НАТО, керівництво заводу представило іноземним партнерам перспективний проект розвитку літаків-розвідників Су-24МР, які зараз знаходяться на озброєнні Повітряних сил України.

 • Як розповів головний конструктор Валентин Гостищев, заводчани розробили кілька варіантів модернізації машини, які передбачають установку нових радіоелектронних систем. Це повинно забезпечити нові, більш широкі можливості ведення розвідки.

  Основну увагу фахівці Одеського авіаційного приділили наступними напрямками:

  – збільшення дальності виявлення наземних цілей;

  – забезпечення відповідності засобів навігації, зв’язку і посадки вимогам ІКАО та НАТО;

  – збільшення якості об’єктивного контролю бортових систем;

  – оперативне отримання розвідувальної інформації.

  Зараз на заводі завершено перший етап дослідно-конструкторських робіт, незабаром повинен з’явиться перший дослідний зразок нового виробу.

  «Якщо ми пройдемо всі узгодження і машина сподобається нашим військовим ми зможемо серйозно завантажити потужності заводу цією продукцією, – говорить генеральний директор підприємства Віталій Юхачов. – Повна заміна всього обладнання розвідників на нову, більш досконалу електроніку має на увазі загальний ремонт планера і багатьох агрегатів літака. Це серйозна, копітка і кваліфікована робота. У нас є фахівці, здатні її виконати».

  Учасники конференції ознайомилися і з іншими напрямками роботи Одеського авіаційного, зокрема з модернізацією навчально-бойових літаків L-39.

  Фото: Сергій Смоленцев
  Фото: Сергій Смоленцев

  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.