Оборонні відомства Кувейту зацікавилися українським військово-транспортним літаком Ан-178

2717
Ан-178 Кувейт
Фото: СНБО

Оборонні відомства Кувейту виявили зацікавленість українським військово-транспортним літаком Ан-178 та готові до переговорів з українською стороною.

Про це повідомив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський під час візиту до Кувейту. Повідомляє Національний промисловий портал.

«Радий констатувати, що представники оборонних відомств Кувейту проявили жвавий інтерес до нашого літака Ан-178. Українська сторона готова почати переговори щодо співпраці в цьому напрямку – як щодо продажу, так і щодо спільного виробництва », – зазначив Гладковський.

Олег Гладковський зазначив, що ринок ринок Кувейту э дуже перспективним для нашої держави у військовій сфері. Починаючи від бронеавтомобілів та бронетранспортерів і закінчуючи високоточною зброєю та літаками.

В рамках візиту відбулася зустріч Гладковський з начальником Генштабу Збройних сил Кувейту генералом М. Аль-Хедр, під час якої сторони підкреслили важливість співробітництва в сфері військово-технічної і наголосили на необхідності її подальшої активізації.

  • Крім того, під час зустрічі з керуючим директором Кувейтській інвестиційної адміністрації Фарук Аль-Бастакия було обговорено питання щодо можливості залучення кувейтських інвестицій в економіку України.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here