Нове відео про Авіаліній Антонова

2170

“Авіалінії Антонова” − авіатранспортний підрозділ підприємства, що спеціалізується на міжнародних вантажних авіаперевезеннях. Він був створений в 1989 році та за минулий час перетворився в потужну авіакомпанію, що виконує приблизно 35% світового обсягу перевезень по повітрю великогабаритних і надважких вантажів. Сьогодні парк авіакомпанії складається з одного літака Ан-225 «Мрія», семи Ан-124-100 «Руслан», одного Ан-22 «Антей», двох Ан-12, одного Ан-26 та одного Ан-74Т.

Щорічно сотні тисяч тонн унікальних вантажів, у тому числі таких, перевезення яких іншими видами транспорту просто неможливе, доставляються одержувачам в 800 аеропортів планети. Діяльність авіакомпанії характеризується найвищою надійністю.

На рахунку “Авіаліній Антонова” − найвидатніші перевезення в історії авіації, серед яких доставка трансформатора масою 175 т з Линца (Австрія) у Х’юстон (США), генератора масою 187,6 т із Франкфурта (Німеччина) у Єреван (Вірменія), будівельної техніки масою 247 т із Праги (Чехія) у Ташкент (Узбекистан).

 • Видатні досягнення “Авіаліній Антонова” принесли авіакомпанії заслужене визнання як у нашій країні, так і на міжнародній арені. Ще в 1990− ті роки Кабінет Міністрів України привласнив їй статус національного вантажного авіаперевізника, а авіаційна влада США надала “п’ятий ступінь волі”, тобто дозволила виконувати рейси усередині країни та перевозити вантажі, що належать американським компаніям. У поточному десятилітті успішно виконується ряд міжнародних контрактів на перевезення, у тому числі й довгострокових, з урядами 18 держав.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.