Нова армія: Військово-морські сили України отримали гелікоптер Ка-226

10568
Ка-226 - Фото: Дилан Малясов

Нещодавно зусиллями групи волонтерів до складу ВМС ЗСУ був введений багатоцільовий вертоліт Ка -226 у санітарній версії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Андрій Лисенко.

Повітряна машина здатна евкуювати поранених з будь-якої точки місцевості. На борту є все, щоб вже у повітрі надавати реанімаційну та іншу медичну допомогу.

 • Гелікоптер зміг снову стати на службу завдяки небайдужим хлопцям та дівчатам, що витратили свої статки, час та нерви для збільшення шансів вижити нашим пораненим воїнам.

  За словами Речника Генеральної прокуратури України, шлях до відновлення санітарної машини був непростим:

  «Якщо коротко, то на шляху Ка-226 зі Львова до ВМС ЗСУ вставали деякі категорично налаштовані народні депутати(!), львівські ділки, посадовці і “заряджені” ними представники медіа. Під цю відновлену машину одразу забажали “невідкладно” будувати медичний корпус з вертолітним майданчиком, по ходу – звинувачували офіцерів ВМС у рейдерстві і шахрайстві!!!» – написав Лисенко на власній сторінці у Facebook.

  Отже, завдяки старанням волонтерів та небайдужих громадян, гелікоптер Ка-226 став на службу до ВМС України.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.