“Мотор Січ” побудує завод в Китаї і отримає 250 млн доларів інвестицій у виробництво в Україні

2592

“Мотор Січ” спільно з китайським партнером побудують завод в Китаї, який буде обслуговувати двигуни запорізької розробки.  Також китайська компанія Skyrizon планує інвестувати $250 млн у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей “Мотор Січ”.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів. Повідомляє Національний промисловий портал.

Компанія планує інвестувати $250 млн у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей «Мотор Січ». Інша компанія цього ж інвестора, телекомунікаційна Xinwei з 2016 року встановила 150 базових станцій, які забезпечили високошвидкісне інтернет покриття Київської області. А до 2018 компанія планує встановити ще 2300 базових станцій по усій України, – пише Кубів.

Читайте також: Україна обладнає надважкі китайські гвинтокрили вітчизняними двигунами

Перший віце-прем’єр-міністр зазначає, що інвестор планує також інфраструктурні та агропромислові проекти. “Ключова перемога – інвестор бачить великі перспективи розвитку цих проектів в Україні та переконаний у надійному, довготривалому партнерстві”, – резюмує Кубів.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

1 коментар

  1. “інвестор планує також інфраструктурні та агропромислові проекти” – офигенно, китаезы хотят скупить нашу землю и строить мосты и дороги вместо нас (насколько я понимаю в кредит с максимальным привлечением китайских материалов техники и рабочей силы)? Это млять перемога? Кроме того китайцы решили просто купить технологии и документацию по вертолетным движкам и выпускать их в китае. Это тоже великое достижение правительства? Неужели никто не понимает всех рисков китайских “инвестиций”?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here