“Мотор Січ” побудує завод в Китаї і отримає 250 млн доларів інвестицій у виробництво в Україні

2991

“Мотор Січ” спільно з китайським партнером побудують завод в Китаї, який буде обслуговувати двигуни запорізької розробки.  Також китайська компанія Skyrizon планує інвестувати $250 млн у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей “Мотор Січ”.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів. Повідомляє Національний промисловий портал.

Компанія планує інвестувати $250 млн у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей «Мотор Січ». Інша компанія цього ж інвестора, телекомунікаційна Xinwei з 2016 року встановила 150 базових станцій, які забезпечили високошвидкісне інтернет покриття Київської області. А до 2018 компанія планує встановити ще 2300 базових станцій по усій України, – пише Кубів.

Читайте також: Україна обладнає надважкі китайські гвинтокрили вітчизняними двигунами

Перший віце-прем’єр-міністр зазначає, що інвестор планує також інфраструктурні та агропромислові проекти. “Ключова перемога – інвестор бачить великі перспективи розвитку цих проектів в Україні та переконаний у надійному, довготривалому партнерстві”, – резюмує Кубів.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

1 коментар

  1. “інвестор планує також інфраструктурні та агропромислові проекти” – офигенно, китаезы хотят скупить нашу землю и строить мосты и дороги вместо нас (насколько я понимаю в кредит с максимальным привлечением китайских материалов техники и рабочей силы)? Это млять перемога? Кроме того китайцы решили просто купить технологии и документацию по вертолетным движкам и выпускать их в китае. Это тоже великое достижение правительства? Неужели никто не понимает всех рисков китайских “инвестиций”?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.