«Мотор Січ» планує запуск гелікоптерів власного виробництва

3464

Запорізьке АТ «Мотор Січ» готується до запуску гелікоптерів власного виробництва.

«Цього року ми працюємо над розвитком гелікоптерної техніки. Якщо раніше ми йшли шляхом модернізації, потім – модифікації, то наразі готуємося до запуску гелікоптерів власного виробництва», – пояснив директор зі зв’язків з громадськістю підприємства Анатолій Малиш.

Відповідне повідомлення опублікував «Урядовий кур’єр».

За його прогнозами, наступного року вже мають бути результати. Зазначається, що у поточному році «Мотор Січ» планує також розпочати випуск вітчизняних лопастей для військових гелікоптерів Мі-24, які використовують в ЗСУ.

Крім того, на підприємстві функціонує створений кілька років тому унікальний Центр підготовки та перепідготовки пілотів. У Запоріжжі пілоти можуть проходити навчання на першому у світі тренажері гелікоптерів Мі-2, Мі-24, Мі-8 МСБ-В, Мі-8-МСБ. А найближчим часом у центрі з’явиться ще один – кабіну пілота буде встановлено на спеціальній штанзі на висоті 6 м.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
 • Дядько Обзервер

  Чому в кінці написано про літак, якщо мова йде про гелікоптери?

  • rnubis

   це взагалі кусок іншої статі – про літак
   !редакція поправте проблему з базою і сторінкою http://www.uprom.info

 • Дмитро Іванюк

  давно пора