Корейська компанія відкрила дослідницький центр з розробки та виробництва дронів у Кропивницькому

4087

Урочиста церемонія відкриття представницького офісу та дослідницького центру компанії з розробки та виробництва дронів “Safeus Drone” (Республіка Корея) відбулася в одному із навчальних корпусів Льотної академії НАУ.

В ній взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Пан Лі Янг-Гу, Народні депутати України Костянтин Яриніч та Олександр Данченко. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Кіровоградської ОДА.

Як зазначив начальник Льотної академії Сергій Неділько, дуже важливо, що країна, яка займає передове місце серед інноваційних країн світу, обрала для співробітництва саме наше місто і навчальний заклад, на базі якого започатковано технопарк та, зокрема, здійснюється підготовка спеціалістів по безпілотникам.

У нас найкраще навчають пілотів, ми виробляємо найякісніші системи безпеки, ми активно впроваджуємо нові технології в сільське господарство. І нам приємно, що друзі з Кореї готові до співпраці в ІТ-сфері, що дасть нам можливість мати нові робочі місця і новий соціальний рівень на Кіровоградщині, – наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

 • Ми знаємо, що ця роботизована техніка використовується у понад сотні різних напрямках. Це новий сучасний і величезний ринок. Впевнений, той, хто працює у цій сфері обов’язково матиме успіх, – підкреслив очільник області.

  У свою чергу Пан Посол Лі Янг-Гу наголосив, що подібна співпраця – це ідеальне партнерство.

  У вас прекрасна інфраструктура, технології, людський ресурс, необхідні в цій сфер”, – наголосив він.

  Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея впевнений, що об’єднання зусиль корейських та українських фахівців у ближчій перспективі тільки сприятиме лідерству обох держав у сфері ІТ-технологій.

  Після урочистого відкриття офісу учасникам презентували новинки корейського виробництва. Також на подвір’ї навчального закладу курсанти академії продемонстрували роботу дронів, спеціально розроблених для використання в аграрній сфері, енергетиці та операціях з порятунку на пожежах.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.