Компанія Softex Aero проводить підготовку до випробування вітчизняного гелікоптера VV-2 (оновлено)

16635

10 червня компанія Softex Aero виклала фото підготовки вітчизняного гелікоптера VV-2 до участі авіашоу «Iran Air Show-2016», що проходив у Ірані з 16 по 19 жовтня 2016 року.

На сьогодні компанія робить заміну дизайну, та встановлює нові двигуни.

  • У вересні 2016 року українська компанія Softex-Aero представила свій новий проект — гелікоптер гелікоптерVV-2. Літальний апарат оснащений двигуном TS 100 ZA виробництва чеської компанії PBS Velká Bíteš, який забезпечує потужність в 190 к.с. в крейсерському режимі і 245 к.с. в режимі зльоту/посадки. Гелікоптер VV-2 здатний розвивати швидкість до 240 км/г, на борт він може брати до 380 кг вантажу. Сам же гелікоптер важить 565 кг, а його максимальна злітна маса дорівнює 1100 кг. Літальний апарат вміщує 1 пілота і 1 пасажира, сидіння для них розташовані в тандемному порядку. Повідомляє Національний промисловий портал.

    Крім гелікоптерів, Softex-Aero спеціалізується на виробництві легкомоторних літаків. В цілому, підприємство виконує повний цикл виробництва — від проектування до остаточного складання. Про саму ж компанії відомо небагато, оскільки керівництво Softex-Aero не надто прагне йти на контакт.

    Офіс компанії знаходиться в місті Бровари Київської області. Також у Softex-Aero є торгові представники в ОАЕ, США, Великій Британії та Південно-Східній Азії.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.