Китай зацікавлений в купівлі літаків українського виробництва

2705
Фото: Наталія Микольська

Китай веде активні переговори щодо співпраці з Україною в галузі літакобудування.

Китай зацікавлений в купівлі літаків українського виробництва, а також у співпраці щодо спільного виробництва з використанням матеріалів і запчастин вироблених в КНР.

Про це на своій сторінці у Twitter повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, передає Національний промисловий портал.

Сьогодні китайська делегація на чолі з Віце-прем’єром Державної Ради КНР Ма Каєм у супроводі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микольської та заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрієм Бровченко оглянули літаки на авіабудівному концерні ДП «Антонов».

- РЕКЛАМА -
  • Китайська сторона була вражена широкою лінійкою літаків та можливостями їхнього обладнання для різних спеціальних потреб та заявили про свою готовність тісно співпрацювати з Україною в галузі літакобудування.

    Китайська делегація особливу увагу приділила літаку Ан-225 “Мрія”.

    За 9 місяців 2017 року в експорті аерокосмічної продукції частка комплектуючих для літальних апаратів збільшилась на 56,8% у порівнянні з 9 місяцями 2016 року.

    Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Китай спільно з Україною буде розробляти сучасну версію Ан-225.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.