Китай створює палубний літак радіолокаційного виявлення на базі Ан-24

3102
 • Китай створює палубний літак радіолокаційного виявлення на базі Ан-24 який призначений для базування на авіаносних кораблях з катапульти системою зльоту. У довжину новий літак буде мати більше двадцяти метрів.

  Днями в мережі з’явилися фото нового макета палубного літака дальнього радіолокаційного виявлення та управління (АВАКС) для ВПС Китаю, який був розроблений на базі транспортного літака Ан-24. Цей макет встановили на військовій базі в населеному пункті Ухань в провінції Хубей, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Defence-Blog.

  Нова розробка Y-7J (03)  являє собою літак дальнього радіолокаційного виявлення та управління палубного базування, створеного на базі літака Y-7 виробництва Xian Aircraft Industrial Corporation, який в свою чергу є копією літака Антонов Ан-24.

  Згідно з інформацією, яку підготував для ДжоІнфоМедіа журналіст Георгій Полтавчук, на відміну від базової версії новий літак має значні зміни. Перш за все з’явилася грибовидна антена і інженери повністю переробили задню частину транспортного літака Y-7J (03), значно її зменшили. Натомість стандартного хвостового оперення на літак було встановлено вертикальне оперення, яке складається з чотирьох шайбовідних кілей, встановлених на стабілізаторі (на крайніх шайбах розташовані кермо напряму).

  У довжину новий літак буде мати близько 21 метра, при цьому розмах крил складе 27 метрів. Літак Y-7J (03) зможе розвивати максимальну швидкість польоту в 700 км/ч, при цьому дальність польоту складе близько 2300 км.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.