Харківський авіазавод заявив про інтерес інвестора з США

2845
Харківський авіаційний завод

“Харківське державне авіаційне виробниче підприємство” (ХДАВП) проводить роботу з пошуку стратегічного інвестора, здатного забезпечити збереження підприємства. Про це повідомив гендиректор ХДАВП Олександр Кривоконь.

“Інтерес у компанії “Аеро-Піонер” (США). На сьогодні ця компанія поки одна… Вони сюди направили делегацію, подивилися стан нашого заводу, подивилися, що ми можемо випускати, вони вже почали опрацьовувати модернізацію Ан-74“, – сказав Кривоконь. Передає Інтерфакс-Україна.

За словами керівника, спочатку інтерес проявили 7 компаній з США, Індії, ОАЕ, Туреччині та Україні, однак, коли ХДАВП сформулював вимоги, що висуваються до потенційного стратегічного інвестора, залишилася тільки одна компанія.

Кривоконь також повідомив, що зараз розглядаються різні варіанти співпраці з потенційним стратегічним інвестором, в тому числі у форматі приватно-державного партнерства.

 • Крім того, за словами глави підприємства, зараз у Верховній Раді знаходиться на розгляді проект внесення зміни в кінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу щодо ХДАВП і законопроект “Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства” ХДАВП “, який передбачає відстрочку на 5 років.

  Згідно з інформацією на сайті Aero-Pioneer Group, компанія є провідним постачальником авіаційної логістики та послуг в Східній Африці і сусідніх країнах, надаючи послуги НУО, урядам і приватним корпораціям. Флот компанії оперує в тому числі літаками АН-26.

  Нагадаємо, в червні 2015 року уряд України передало ХДАВП і ДП “Завод 410 ЦА” зі складу ДАК “Антонов” до складу державного концерну “Укроборонпром“.

  У лютому 2017 генеральним ХДАВП підприємства став Олександр Кривоконь. У 2005-2006 роках Кривоконь був директором Харківського тракторного заводу. Він також займав різні посади на Південмаші і ДП “Завод ім.Малишева”.

  ХДАВП – серійний виробник багатоцільового Ан-74, а також близькомагістрального Ан-140. 


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.