Харківський авіазавод випустить літак Ан-74 для Казахстану, на черзі ще чотири

1848
Харківський авіаційний завод

Харківський авіазавод випустить літак Ан-74 для Казахстану. Про це 13 липня в прес-центрі Status Quo повідомив генеральний директор авіазаводу Олександр Кривоконь. За його словами, за літак замовник вже виплатив 15 млн.дол., але машину ще не отримав.

За словами Кривоконь, він зустрічався з представниками недавно створеного Міністерства військової промисловості Казахстану.

“Ми допрацювали контракт і домовилися, що виробництво літака піде за давальницькою схемою, при цьому гарантом добудови виступить “Укрспецекспорт”. Очікується, що РНБО в Казахастані виділить під контракт гроші на наступний рік. Збирати почнемо з кінця літа, а у вересні 2018 року планується випустити машину. Потім очікуються замовлення ще на чотири машини для Казахстану”, – відзначив Кривоконь.

Він також підкреслив, що на заводі є два ще не відправлених замовнику Ан-140.

“Якщо не вийде їх продати, плануємо добудувати їх за допомогою вітчизняного перевізника та запустити у рейси”, – заявив Кривоконь.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.