Харківський авіазавод випустить літак Ан-74 для Казахстану, на черзі ще чотири

1642
Харківський авіаційний завод

Харківський авіазавод випустить літак Ан-74 для Казахстану. Про це 13 липня в прес-центрі Status Quo повідомив генеральний директор авіазаводу Олександр Кривоконь. За його словами, за літак замовник вже виплатив 15 млн.дол., але машину ще не отримав.

За словами Кривоконь, він зустрічався з представниками недавно створеного Міністерства військової промисловості Казахстану.

“Ми допрацювали контракт і домовилися, що виробництво літака піде за давальницькою схемою, при цьому гарантом добудови виступить “Укрспецекспорт”. Очікується, що РНБО в Казахастані виділить під контракт гроші на наступний рік. Збирати почнемо з кінця літа, а у вересні 2018 року планується випустити машину. Потім очікуються замовлення ще на чотири машини для Казахстану”, – відзначив Кривоконь.

Він також підкреслив, що на заводі є два ще не відправлених замовнику Ан-140.

“Якщо не вийде їх продати, плануємо добудувати їх за допомогою вітчизняного перевізника та запустити у рейси”, – заявив Кривоконь.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here