Харківський авіазавод відновив випуск комплектуючих для літака Ан-74

2087
Фото з вільних джерел

На Харківському авіапідприємстві, після тривалої перерви, відновили випуск запчастин, необхідних для ремонту і технічного обслуговування літаків Ан-74

Повідомляє Національний промисловий портал.

Мова йде про кронштейни рампи, а також замки мотогондоли. Ці вузли і деталі потребують періодичної заміни на працюючих машинах, тому, за розрахунками фахівців, продукція користуватиметься стабільним попитом.

Першу партію запчастин вже підготували для відправлення замовнику. Наразі ведуться переговори про подальшу співпрацю.

«Аби запустити виробництво, на авіапідприємстві поновили роботу сучасного оброблювального центру німецької фірми «Сhiron», освоїли механообробку складових (цю роботу раніше виконував Конотопський механічний завод) і налагодили співпрацю з Харківським машинобудівним заводом «ФЕД» з питань отримання точного лиття, – повідомив директор Департаменту з виробництва Вячеслав Рачинський. – Над реалізацією даного проекту працюють три цехи –032-й, 042-й і 054-й».

- РЕКЛАМА -
  • За останні місяці ХДАВП відновив роботи з ремонту і технічного обслуговування літаків Ан-74, що експлуатуються в різних країнах світу. Це дає можливість швидко відновити втрачені зв’язки з замовниками та швидше приступити до серійного виробництва літаків.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.