Харківський авіазавод успішно пройшов процедуру «реанімації»

17453
Фото з вільних джерел

У 2017 році робота фахівців підприємства дозволила виручити 57 мільйонів гривень.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на медіа групу “Объектив”.

Ці кошти були отримані завдяки технічному обслуговуванню фахівцями Харківського державного авіаційного виробничого підприємства 7 літаків різних моделей «Антонова» – Ан-72 і Ан-74, які експлуатуються в Казахстані, Єгипті, Туркменістані та Україні.

 • Виручені кошти направили на відновлення підприємства. Зокрема, на підключення опалення, енерго- і водопостачання.

  Також вдалося запустити два цехи механічної обробки, ковальсько-штампувальний і ливарний цехи, які не працювали чотири роки. У цих цехах Харківське державне авіаційне виробниче підприємство змогло почати виробництво запчастин для літаків.

  Крім того, завдяки запуску виробничих майданчиків, авіаційне підприємство опанувало випуском незвичайної для себе, але потрібної для України продукції, перш за все – траків для БМП.

  Як вважають в «Укроборонпрому», антикризові заходи дозволили почати щомісячні виплати заробітної плати. Загальна сума цієї заборгованості по всьому підприємству становить 35,5 млн. грн. З них 697 тис. грн. було виплачено в рамках відшкодування заборгованості зарплати за минулі роки.

  У 2017 році було відновлено наукову діяльність підприємства, яка була заморожена з 2014 року. У минулому році відновлено роботи над створенням нового літака, побудованого за аеродинамічною схемою «качка». Була виготовлена ​​і піднята в повітря літаюча модель, зараз ведуться відпрацювання режимів управління новим літаком.

  Як підкреслюють в концерні, ці успіхи стали можливими завдяки новому, антикризовому менеджменту підприємства.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.