Харківський авіаційний завод відновив роботу (відео)

7515

В останні роки підприємство знаходилося в складному становищі, однак зараз у заводу змінилося керівництво і ситуація помітно покращилася.

3 травня харків’яни спостерігали за літаком, який багаторазово проходив на низьких висотах. Це проводилася тестування літака після технічного обслуговування, яке було вироблено на Харківському авіаційному заводі. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на livekharkov.com.

Зараз ХАЗ не тільки живе, а й впевнено дивиться в майбутнє, – прокоментував ситуацію генеральний директор А. Кривоконь. – У нової команди управління є план нарощування виробництва літаків, до шести одиниць в рік. А це наші партнери з Казахстану тестували свою машину, АН 74, яка була випущена на нашому заводі, після ТО. Ми працюємо над покращенням роботи наших сервісників, щоб розвивати підприємство.

 • Співробітники підприємства проводили ремонтні роботи і перевіряли справність вантажно-пасажирського літака АН-74ТК-200. Дана модель була розроблена в 1993 році. Це повітряне судно обслуговує екіпаж з двох чоловік. Літак розрахований на перевезення 10 тонн вантажу або на 52 пасажирів.

  Зараз керівництво ХАЗу прагне вивести підприємство з кризи, в якому воно знаходилося останні роки. За словами керівників, для того, щоб авіаційний завод не тільки знаходився в стабільному стані і мав довгострокові перспективи розвитку, необхідно налагодити такі сфери роботи: збірка літаків, випуск окремих деталей і ремонт літаків. Тривалий термін ХАЗ був орієнтований виключно на російський ринок, тому для того, щоб стабілізувати роботу підприємства потрібно вивести продукцію на інші ринки.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  5 КОМЕНТАРІ

  1. “Тестування літака”.

   Клоунада якась – в армії немає ні безпілотників ні літаків а у “заводу” немає роботи!
   Це звичайний саботаж та робота на кремль!

  2. ДІдько, ну чому не українською?! Ну просто порівняйте довбане “тестірованіє” з “тестування”. Що за люди, яким подобається викручувати щелепи неприродним, збоченим шляхом?! Та схаменіться вже нарешті та виплюньте ту гидотну московську говірку зі своїх ротів. Ви не вдячні. У вас є така велична і довершена, неймовірна і чарівна українська, а ви продовжуєте займатись неподобством. В голові не вкладається.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.