Харківський авіаційний завод до кінця року прийме для ремонту та технічного обслуговування чотири літака

2976

Одночасно така кількість машин прибуде на підприємство вперше.

Географія партнерства досить широка. Окрім Ан – 72, який належить одній з вітчизняних авіакомпаній, завод поставить на крило літаки, що експлуатуються різними організаціями у країнах Близького Сходу та Середньої Азії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні.

«Повне завантаження підприємства з обслуговування машин ми отримали завдяки активності служби маркетингу, – повідомив в.о. директора Департаменту супроводу експлуатації авіаційної техніки Сергій Іванов. – Інформацію про наші можливості співробітники підрозділу розіслали усім організаціям, де експлуатуються наші машини. У результаті після проведених переговорів маємо рекордну кількість заявок. Якщо ця динаміка буде збережена і наступного року, то Харківське державне авіаційне виробниче підприємство остаточно вийде з глухого кута. Ми вже зараз зупинили падіння і поволі піднімаємо голову. Наразі на підприємстві регулярно виплачується заробітна плата, а також розроблено механізм погашення боргів, що накопичувалися у попередній період».


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.