Харківський авіаційний завод до кінця року прийме для ремонту та технічного обслуговування чотири літака

2830

Одночасно така кількість машин прибуде на підприємство вперше.

Географія партнерства досить широка. Окрім Ан – 72, який належить одній з вітчизняних авіакомпаній, завод поставить на крило літаки, що експлуатуються різними організаціями у країнах Близького Сходу та Середньої Азії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні.

«Повне завантаження підприємства з обслуговування машин ми отримали завдяки активності служби маркетингу, – повідомив в.о. директора Департаменту супроводу експлуатації авіаційної техніки Сергій Іванов. – Інформацію про наші можливості співробітники підрозділу розіслали усім організаціям, де експлуатуються наші машини. У результаті після проведених переговорів маємо рекордну кількість заявок. Якщо ця динаміка буде збережена і наступного року, то Харківське державне авіаційне виробниче підприємство остаточно вийде з глухого кута. Ми вже зараз зупинили падіння і поволі піднімаємо голову. Наразі на підприємстві регулярно виплачується заробітна плата, а також розроблено механізм погашення боргів, що накопичувалися у попередній період».


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here