Харківський авіапром постійно модернізує і оновлюють верстатний парк та розширює номенклатуру продукції

2089
Фото з вільних джерел

Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Марк Беккер відвідав ДП ХМЗ “ФЕД”, .

Він зазначив, що традиція виїзних робочих нарад на промислових підприємствах області розпочато головою ХОДА Юлією Світличної. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Status quo.

Це дало можливість оперативно вирішувати соціальні та економічні проблеми на підприємствах, – підкреслив Беккер.

Він зазначив, що на декількох підприємствах відкриті постійні громадські приймальні голови ХОДА. Під час відвідування найбільших промислових підприємств області Світличної була досягнута домовленість про підвищення соціальних гарантій працівникам і про більш тісної кооперації з органами державної влади на місцях.

На ДП “ФЕД”, ДП “ХАКБ” і ПАТ “ФЕД” постійно модернізують і оновлюють верстатний парк і розширюють номенклатуру продукції. Завдяки активній співпраці підприємств і керівництва області, підприємства залучені до програми імпортозаміщення в рамках підписаного меморандуму між обласною адміністрацією та ГК “Укроборонпром”, що дозволило завантажити їх замовленнями, забезпечити високі темпи зростання виробництва і середньої заробітної плати.

 • Під час робочої наради Беккер відзначив активізацію співпраці підприємств між собою та з обласною владою, що особливо важливо в умовах децентралізації, яка передає велике коло питань “на місця”.

  У сьогоднішніх умовах зростає важливість соціальної відповідальності великих підприємств області, які, незважаючи на розвиток малого і середнього бізнесу, залишаються опорою економіки регіону, – зазначив перший заступник голови ХОДА.

  Він ознайомився з економічними показниками та досягненнями підприємств за 9 місяців 2017 року, зазначивши у них позитивну динаміку. Під час наради розглянули, зокрема, питання соціального захисту працівників підприємств і підвищення заробітних плат. Увага приділили забезпеченню розвитку соціальної сфери, питання професійної освіти і забезпеченістю кадрами.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.