Фото: Спеціалісти Харківського авіаційного заводу проводять технічне обслуговування літака Ан-74 для української авіакомпанії

2368
Фото: ХДАВП

Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство прийняло на планове технічне обслуговування літак Ан-74ТК-200 української авіакомпанії «Мотор Січ»

Літак Ан-74ТК-200 пройде повний технічних огляд та необхідне обслуговування. Будуть проведені роботи як ззовні так і всередині самого борту задля забезпечення його працездатності і безпеки самих пасажирів чи вантажів котрі він перевозить.

Повідомляє Національний промисловий портал.

«Сьогодні ми не бачимо жодних проблем, що могли б завадити виконанню підприємством взятих на себе зобов’язань, – повідомив в. о. директора Департаменту супроводу експлуатації авіаційної техніки Сергій Іванов. – Наразі йде процес узгодження різних робочих моментів з експлуатантом. Сподіваюся, усі необхідні роботи будуть завершені до кінця поточного року».

Варто зазначити, що у 2017 році ХДАВП відновив роботи з відновлювання та ремонту літаків Ан-74. На даний момент на заводі триває технічне обслуговування літака, який належить державному відомству однієї з країн Середньої Азії.

 • Наступного тижня машина буде передана господарям, а її місце вже найближчим часом займе черговий іноземний борт. Повне завантаження підприємства з обслуговування машин стало можливим завдяки активності маркетингової служби ХДАВП, фахівцям якої вдалося відродити зв’язки з давніми партнерами заводу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.