Фото: Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс з висоти пташиного польоту

3309

This slideshow requires JavaScript.

Нам ще не вдавалося зняти Авіаційний комплекс з такого ракурсу, а от одному з наших друзів Володимир Сидоренко випала така честь. Милуємося авіацією Білій Церкві з висоти пташиного польоту. – зазначили на своїй сторінці в Facebook прес-служба підприємства.

Комунальне підприємство ,,Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” – одне з провідних підприємств м. Біла Церква, що забезпечує виконання польотів в районі аеродрому “Біла Церква”: зліт, посадка, ознайомчі польоти, обльоти, навчально-тренувальні та навчальні польоти. Також підприємство створює належні умови для технічного обслуговування і ремонту повітряних суден вітчизняного та іноземного виробництва в корпусах ангарного типу.

КП “БВАК” створено у 2000 році на базі “Білоцерківського авіаремонтного заводу” та військового аеродрому Міністерства оборони України на виконання урядового Розпорядження №1135-Р від 27.10.1999р. Підприємство розташоване в західній частині міста на відстані 80 км від Києва.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here