ДП “Завод 410 ЦА” відвідали представники канадського коледжу та НАУ

2481

ДП “Завод 410 ЦА” відвідала спільна делегація керівників Canadore College (Канада) і НАУ.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

15 травня 2018 року Державне підприємство “Завод 410 ЦА” відвідала делегація у складі Президента Canadore College (Онтаріо, Канада) Джорджа Бартона, ректора Національного авіаційного університету Володимира Ісаєнко та заступника начальника відділу міжнародних зв’язків НАУ Олександра Іванова.

  • Як повідомляє прес-служба підприємства, зустріч відбулася з метою налагодження зв’язків та розвитку міжнародного співробітництва у напрямку підвищення кваліфікації та проходження практики при підготовці фахівців за навчальними програмами навчальних закладів.

    Сторони обговорили також можливість спільної роботи з відновлення та модернізації авіаційної техніки марки «Антонов», яка знаходиться в Канаді.

    Фахівці підприємства надали теплий прийом і змістовну інформацію про можливості підприємства, ознайомили делегацію з виробничими цехами та обладнанням для ремонту та технічного обслуговування літаків і авіаційних двигунів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.