ДП “Антонов” розпочне виготовлення літаків Ан-148 для Збройних сил України вже у цьому році

4218

Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець на своїй сторінці у Facebookрозказав деякі деталі державного оборонного замовлення, зокрема про виробництво декількох літаків Ан-148 у спеціальних версіях.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

Будь якої більш детальної інформації щодо спеціалізації майбутніх літаків він не надав. Відомо, що у вересні 2016 року президент підприємства Олександр Коцюба розповів, що “Антонов” забезпечить за замовленням Міністерства оборони будівництво трьох реактивних Ан-148 нового покоління.

Літаки Ан-148 у складальному цеху заводу “Антонов”
 • В рамках держзамовлення тоді планувалось будівництво штабного, морського патрульнго і санітарного варіанту Ан-148.

  Пізніше, у травні 2017 року була поширена інформація про створення ДП “Антонов” нового літака радіолокаційного виявлення та управління Ан-148ДРЛОУ для Військово-повітряних сил України, концепція якого раніше була представлена Міністерством оборони і Радою безпеки і оборони України.

  Ан-148ДРЛОУ є літаком дальнього радіолокаційного виявлення та управління. На ньому планується встановити двосторонню антенну решітку з електронним скануванням, яка буде розташована в прямокутному корпусі, розташованому поздовжньо над фюзеляжем.

  Радіолокаційна станція (РЛС) Ан-148ДРЛОУ матиме максимальну дальність понад 400 км і дальність виявлення цілей розміру винищувача – 350 км при роботі у становищі щільної радіоелектронної протидії і низьких висотах польоту цілей.

  Також система буде здатна відстежувати множинні повітряні і морські заобрійні цілі та забезпечувати покриття висот до 25 кілометрів, з круговим охопленням і можливістю морського спостереження.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. Some distinctive touches are to improve the completeness of the decent form in the flight section
   Create a world to develop an improved model of aircraft quality, linked to the best competitive assessments of the most important achievements of the most important generation
   Aircraft design against disasters is more sophisticated
   It is a sophisticated aircraft system that adjusts the blades of helicopters to make them more comfortable and comfortable.
   I want to create a safer and more comfortable model airplane that can withstand all the catastrophic conditions.
   https://www.youtube.com/watch?v=lKxcrHdRKXQ&feature=youtu.be

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.