“Антонов” візьме участь в авіаційній виставці в Індії, та презентує проекти Ан-132 та Ан-178

1932

Завтра, 14 лютого, в індійському місті Бангалор стартує авіаційна виставка AERO INDIA – 2017, яка триватиме до 19 лютого. В її роботі візьме участь ДП “Антонов”.

В цьому році українська компанія представить сучасні авіаційні програми, засновані на досвіді підприємства в розробці транспортних, регіональних пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

В “Антонові” нагадали, що в даний час продовжується співпраця за програмою глибокої модернізації парку військово-транспортних літаків Ан-32 ВПС Індії. Модернізація 40 машин, як відомо, була завершена. Ще по 65 літаків Ан-32 ведуться роботи щодо продовження терміну їх служби з 25 до 40 років.

 • Разом з партнерами з Саудівської Аравії “Антонов” запропонує індійським експлуатантам авіатехніки новітній багатоцільовий транспортний літак Ан-132, інформують на підприємстві. При розробці Ан-132 фахівці ДП “Антонов” брали до уваги вимоги індійських ВПС по літаку на заміну літаків AVRO.

  Також українська компанія сподівається на інтерес Індії до літака Ан-178, який в даний час проходить програму сертифікаційних випробувань і може стати основою створення і спільної реалізації програми середнього транспортного літака в максимальній відповідності до вимог індійських замовників.

  Ще одне можливе напрям подальшої співпраці – спільне створення літаків різного призначення на єдиній платформі з використанням досвіду сімейства Ан-148/Ан-158. Перспективним літаком цієї лінійки є, зокрема, Ан-148-301МП, призначений для виконання завдань морського патрулювання.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.