Ан-225 “Мрія” здійснила свій перший політ після ремонту та модернізації (фото)

9323
Фото: Сергій Антонюк

Антонов Ан-225 “Мрія” – найбільший в світі літак, здійснив перший політ та експлуатаційні випробування 19 березня, після технічного обслуговування та простою в аеропорту Гостомель (Київська область).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence-Blog.

Літак перебував на аеродромі близько року і пройшов етап ремонту та часткової модернізації. Михайло Харченко, директор авіакомпанії “Авіалінії Антонова”, повідомив, що літак отримав оновлену авіоніку та нове обладнання.

 • Після тривалого простою, командою пілотів та наземних техніків було підтверджено придатний стан всіх систем літака і його нового обладнання.

  Літак пілотувався старшим пілотом “Антонова”,  Дмитром Антоновим, він сказав, що політ пройшов добре і все обладнання працює нормально. Робота усіх систем літака Ан-225 повністю задовольняється згідно норм виробника з усіма компонентами у працездатному та повністю функціональному стані.

  Ан-225 Мрія – це стратегічний повітряний вантажний літак, розроблений КБ Антонова в 1980-х роках. Він оснащений шістьма турбовентиляторними двигунами і є найважчим літаком, що коли-небудь будувався. Його максимальна злітна вага дорівнює 640 тоннам. Він також має найбільший розмах крила для будь-якого літального апарату в оперативному обслуговуванні. Літак був побудований в одному екземплярі і зараз використовується Авіалініями Антонова для перевезення вантажів, маючи регістраційний номер UR-82060.

  “Мрія” встановила 240 світових рекордів, включаючи перевезення найважчого вантажу масою 253 тонни, найважчого окремого вантажу з масою 186,7 тонн, а також найдовшого вантажу довжиною 42,1 метр. Завдяки своїм можливостям, Ан-225 неодноразово приймав участь у гуманітарних операціях, доставляючи на проблемні території десятки або сотні тонн корисного навантаження.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.