Заводи “ViOil” вийшли на планову потужність переробки соняшнику

3151
Фото з вільних джерел

Промислова група ViOil в цьому році завершила капітальний ремонт двох своїх олійноекстракційних заводів в рекордні терміни

«Вінницький олійно-жировий комбінат» (ВОЖК) провів щорічний плановий профілактичний ремонт всього за 10 днів.

Це своєрідний рекорд технічної служби ВОЖК. Завод успішно провів підготовку обладнання по переробці насіння соняшнику і з середини вересня вийшов на планову потужність 2850 т насіння на добу , – россказав комерційний директор промислової групи ViOil Ігор Гадомський.

Відзначається, що «Чернівецький олійно-жировий комбінат» після реконструкції також вийшов на свою планову потужність переробки 500 т насіння соняшнику на добу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Agroportal.

 • Підприємства ViОil можуть переробляти 1,1 млн т насіння олійних в рік. Команія входить в трійку найбільших виробників рослинних масел в Україні і є лідером з випуску ріпакової олії. Продукцію експортує більш ніж в 60 країн, в тому числі в країни СНД, Євросоюзу, Південно-Східної Азії. ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» є одним з найбільших і найпотужніших підприємств з переробки олійних культур і виробництва рослинних олій і жирів в Україні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.