Заводи “ViOil” вийшли на планову потужність переробки соняшнику

3154
Фото з вільних джерел

Промислова група ViOil в цьому році завершила капітальний ремонт двох своїх олійноекстракційних заводів в рекордні терміни

«Вінницький олійно-жировий комбінат» (ВОЖК) провів щорічний плановий профілактичний ремонт всього за 10 днів.

Це своєрідний рекорд технічної служби ВОЖК. Завод успішно провів підготовку обладнання по переробці насіння соняшнику і з середини вересня вийшов на планову потужність 2850 т насіння на добу , – россказав комерційний директор промислової групи ViOil Ігор Гадомський.

Відзначається, що «Чернівецький олійно-жировий комбінат» після реконструкції також вийшов на свою планову потужність переробки 500 т насіння соняшнику на добу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Agroportal.

- РЕКЛАМА -
  • Підприємства ViОil можуть переробляти 1,1 млн т насіння олійних в рік. Команія входить в трійку найбільших виробників рослинних масел в Україні і є лідером з випуску ріпакової олії. Продукцію експортує більш ніж в 60 країн, в тому числі в країни СНД, Євросоюзу, Південно-Східної Азії. ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» є одним з найбільших і найпотужніших підприємств з переробки олійних культур і виробництва рослинних олій і жирів в Україні.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here