За десять місяців 2017 року Україна істотно збільшила експорт льону

1598
Фото з вільного доступу

У січні-жовтні 2017 року українськими експортерами було поставлено на зовнішні ринки 51,08 тис. тонн насіння льону, що оцінюється приблизно в $17,19 млн.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.com.

За підсумком 2016 року Україною на зовнішні ринки було відвантажено 44,09 тис. тонн насіння льону (на $15,3 млн). У 2014 році, для порівняння, обсяг експорту в цьому сегменті склав 22,1 тис. тонн (на $10,2 млн).

Недавнє рішення турецького уряду про введення імпортного мита на насіння льону в розмірі $120/т позначиться на перерозподілі потоків світової торгівлі цією продукцією і надасть вагомий вплив на ціни олійної.

 • Так, в серпні-липні 2016/17 МР Туреччина збільшила обсяги імпорту зазначеної продукції до рекордних 214 тис. тонн. Однак з урахуванням дії мита обсяги закупівель, як очікується, знизяться орієнтовно до 60 млн тонн. З огляду на те, що значна кількість насіння льону Туреччиною імпортувалося з Росії, надалі варто чекати посилення конкуренції між експортерами олійної в Чорноморському регіоні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.