Європейські імпортери цікавляться українськими ягодами

1863

Фахівці прогнозують цього сезону досить активний експортний попит на українську ягоду.

Так, інтерес до неї проявляють роздрібні мережі Великобританії, заявив керівник напрямку по закупкам International Procurement & Logistics Ltd Бас Трампер під час міжнародної конференції «Ягоди України-2017: заморозка і свіжий ринок». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “АПК-Информ

Однак для успішної співпраці з британськими ритейлерами садівникам України необхідно сертифікувати виробництво відповідно до міжнародних стандартів, а також гарантувати стабільні поставки необхідних обсягів, що можливо тільки за умови кооперації.

За словами керівника «АПК-Информ: овощи и фрукты» Олександра Хорєва, не зважаючи на скорочення виробництва, в 2016 році Україні вдалося встановити рекорд з експорту суниці садової, проте головним покупцем в цьому випадку виступала Білорусь.

«Європейські ж компанії, як правило, виявляли інтерес до закупівлі малини, причому в основному замороженої. З огляду на перспективи скорочення виробництва цієї ягоди в Польщі через несприятливі погодні умови, ми очікуємо, що ці тенденції збережуться і в поточному сезоні», – підкресли він.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.