Євроквоти на мед – були вичерпані Україною повністю

2938

Україна станом на 11 січня 2018 р повністю використовувала тарифні квоти на експорт меду до Європейського союзу, а також виноградного і яблучного соку. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк на своїй сторінці в Facebook.

За його словами: “На сьогодні –  16 січня, а 100% експортної квоти на постачання меду в ЄС вже вичерпано, навіть з урахуванням того, що в минулому році її обсяг був збільшений. Зрозуміло, що експорт на цьому не зупиняється, просто продовжується на загальних підставах (на щастя, український продукт є конкурентним на європейському ринку навіть за межами автономних преференцій). Але основна проблема в тому що, зараз 16.01 і нульовий баланс свідчать про надвисокий потенціал цієї галузі”.

Міністр аграрної політики зазначив, що в Україні налічується близько 400 тис. бджолярів, які сумарно виробляють в середньому 70 тис. тонн меду на рік, що є найвищим показником в Європі. Майже 57 тис. тонн, або 80% всього українського меду експортується – в основному, в Європейський союз. Потенціал виробництва, виходячи з посівів медоносних рослин – до 140 тис. тонн меду на рік, вдвічі більше поточних обсягів.

Опираючись на слова першого заступника міністра: Отже, ми маємо ринок збуту і можливість для збільшення постачання. Основною проблемою в Україні є – відсутність обов’язкових вимог до якості меду. Існуючий державний стандарт є добровільним. У той же час, в рамках угоди про асоціацію, Україна взяла на себе зобов’язання запровадити да підтримувати європейські вимоги до меду, які зафіксовані в Директиві Ради 2001/110/ЄС. Дедлайн – кінець наступного року”.

Також він зазначив, що вже повністю використані євроквоти на експорт виноградного і яблучного соку (14 тис. тонн) і істотний відсоток використання (до 25%) в категоріях продукції птахівництва.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.