“Лозовські машини”виходять на ринок Словаччини

2289

“Лозовські машини” виходять на ринок Словаччини за результатами участі в міжнародній сільськогосподарській і продовольчій виставці Agrocomplex-2017 (17 – 20 серпня, м Нітра, Словаччина).

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

«Лозовські машини» вперше презентували енергоефективні агрегати на спеціалізованій виставці країни і були високо оцінені дилерськими компаніями та аграріями, які відвідали захід.

Експозицію «Лозовських машин» представили інноваційні дискові борони, зокрема, дискатори «Дукат-5» з конструктивною шириною захвату 5,25 м, створений під найпоширеніші трактори потужністю 150-250 к.с.

Лінійка дискових борін« Дукат »є незмінним лідером продажів і займає перше місце по експорту, успішно конкуруючи з зарубіжними аналогами, – зазначає начальник відділу продажів Марина Каменєва.

- РЕКЛАМА -
 • “Лозовські машини” вже провели переговори про співпрацю з дистриб’юторами сільськогосподарської техніки в Словаччині, таким чином, розширюючи географію поставок.

  Кілька великих дилерських компаній заявили про намір стати нашими представниками на ринку Словаччини. Найближчим часом ми будемо мати інформацію про наступні кроки нашої співпраці і обсягах поставок агрегатів «Лозовський МАШИН» в цю країну для реалізації. З огляду на клієнтську базу даних словацьких компаній, ми можемо прогнозувати хороші перспективи на цьому ринку, – резюмує головний спеціаліст відділу продажів Денис Оськін.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here