Відео: Як в порту “Південний” будують найбільший зерновий термінал в Україні

3393
Фото: MV Cargo

Днями команда, яка працює над будівництвом зернового терміналу MV Cargo і Cargill, спільно з підрядними організаціями, реалізувала унікальну операцію встановивши 60-метрову конструкцію над трасою Одеса – Южне

Повідомляє Національний промисловий портал.

Конструкція, що була встановлена, це фрагмент галереї для конвеєра, по якому буде переміщатися зерно зі станції розвантаження вагонів на основний склад і силосу.

Конструкцію вагою в 70 тонн спочатку збирали на землі, після чого – фарбували, а паралельно встановлювали опори. Щоб підняти фрагмент галереї на потрібну висоту, використовували два крана вантажопідйомністю 180 тонн і 225 тонн. Крани підняли пролітну будову і закріпили її на опорах.

- РЕКЛАМА -
 • Цікаво, що різниця між висотами опор, на які встановлювалася конструкція, становить майже 10 метрів.

  Підготовка до операції зайняла близько двох тижнів, а сам процес підняття і кріплення конструкції – 4 години.

  Загалом, новий термінал – спільний проект MV Cargo з найбільшою американською корпорацією Cargill. Загальна вартість проекту складе $ 150 млн. Це – один з найбільших інвестиційних проектів, що реалізуються в Україні в останні роки. У будівництві беруть участь ЄБРР і МФК – загальна сума кредиту від цих організацій складе $ 74 млн.

  Новий термінал зможе забезпечувати понад 10% експорту українських зернових на рік. Робота терміналу буде приносити державі як мінімум 600 млн гривень щороку. Відкриття нового терміналу створить понад 500 робочих місць.

  Запуск терміналу заплановано на березень 2018 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here