Відео: Як в Київській області компанія “Осетр” чорну ікру виготовляє

5402

Перший врожай компанія “Осетр” отримала через 10 років.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на LANDLORD.

Головний продукт їх компанії «Осетер» – чорна ікра. На 2000 кв. м ставків свого рибного господарства підприємці зібрали 300 кг делікатесної продукції, а виручка компанії склала 4,5 млн гривень.

Почалося все з розповіді мого батька про перспективність такого бізнесу ще на початку нульових, – згадує Мостовий.

Осетрове озеро розділене на зони. У кожній з них живуть риби різного віку та виду. Технологія вирощування риби в садках дозволяє прискорити їх зростання на 30%. Зараз в компанії вирощують основні осетрові сорти: стерлядь, російського осетра і білугу.

 • Збирають ікру щорічно, з листопада по січень. Кожна доросла риба проходить ультразвукове обстеження, яке дозволяє визначити наявність у неї ікри. Якість ікри встановлюють за допомогою спеціального зонда. Доспілу ікру збирають методом «сдаіванія». Таким чином риба залишається живою і продовжує виробляти ікру.

  Готовий продукт коштує чимало – близько $ 1000 за кілограм. Однак проблем зі збутом у компанії немає.

  Ми зараз і так стали обмежувати клієнтуру, – каже Мостовий.

  В цьому році в компанії планують продати 500 кг ікри. Щоб задовольнити зростаючий попит, «Осетер» передбачає збільшити площу свого водного господарства на 30%.

  Українська чорна ікра

  Рибна ферма у місті Українка конкурує з російськими виробниками чорної ікри!#Opendata #Суспільнеоко #чорна_ікра #експорт #український_виробник

  Опубліковано Суспільне Око 1 жовтня 2017 р.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.