Відео: MV Cargo почав тестувати системи нового термінального комплексу Cargill в морському порту «Південний»

2901

Термінал MV Cargo прийняв перші вагони з зерном.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Ми протестували всі системи станції розвантаження залізничних вагонів, конвеєрних стрічок та складу підлогового зберігання зерна. Обробка першого вантажу пройшла успішно, продемонструвавши синхронну і злагоджену роботу ланцюжка розвантаження, – сказано у повідомленні.

Розвинена залізнична інфраструктура – одна з ключових переваг MV Cargo. Складнощі з доступом і розвантаженням зерновозів на залізниці зараз є гострою проблемою для всіх зернових терміналів країни.

Наші потужності дозволяють нам обробляти більше 256 вагонів із зерном на добу. Крім очевидних переваг для власників вантажу, ці ресурси дозволяють нам знімати навантаження з автомобільних трас України, переставляючи більше зерна на залізницю, – пише MV Cargo.

- РЕКЛАМА -
  • На MV Cargo зерно, яке приходить в вагонах, через спеціальні люки потрапляє на стрічковий конвеєр. За розвиненій системі конвеєрних стрічок зерно рухається в силосні ємності, або на склад підлогового зберігання ємністю 80 000 тон. В добу цей комплекс здатний пропустити більше 35 тисяч тонн зерна. Перш, ніж зерно потрапляє на технологічні лінії, його перевіряють у лабораторії, яка знаходиться на терміналі.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.