Відео: Київські винахідники створили “літаючий трактор” для проведення захисних обробок

3442
Фото з вільних джерел

Апарат може розганятися до 100 кілометрів на годину і переносити вантаж у 20 кілограмів.

Київські винахідники створили “літаючий трактор” для зрошення землі. За півгодини він може обробити 5 гектарів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Сьогодні.

Розправити “крила”, приєднати акумулятор і каністру з добривом. Це все, що потрібно для роботи на цьому агрегаті. Самі конструктори називають його “літаючим трактором” і розрахований він саме на аграріїв.

Обробка, припустимо, від кліщів, коли, наприклад, у нас є якась ділянка з садами, ми можемо без травматизму самої культури пролетіти над деревами і обробити їх, не зламаючи гілок, – сказав розробник чудо-техніки.

Над літаючим апаратом працювали 7 місяців. Зізнаються, коптер-зрошувач злетів не відразу.

Довго робили, малювали раму, що б це все розмістити, так, що б це все не розламалося в польоті. Тому що промені довгі, тяга одного двигуна 10-11 кілограмів, – розповів інший розробник.

 • Аналогів летючому зрошувачу немає. Єдині конкуренти – китайці, втім, за потужностю їхні винаходи поступаються українському, і вони здатні піднімати вантаж не більше 10-15 кілограмів, тоді як вітчизняний – всі 20.

  Ширина обприскування виходить 4,5 метрів. Залежно від відстані 2, 2,5, 3 метра можна погратися, вибрати прийнятну відстань. На шести акумуляторах диво-машина може працювати до півгодини. За цей час вона зрошує 5 гектарів поля. Максимальна швидкість “літаючого трактора” – 100 кілометрів на годину.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.