Великолепетихський елеватор інвестує 10 млн. грн. в оновлення технічного парку

1477

Великолепетихський елеватор, що входить до складу Державної продовольчо-зернової корпорації України, планує інвестувати 10 млн. грн. в оновлення свого технічного парку.

Як повідомляє прес-служба корпорації, про це розповів директор підприємства Дмитро Рабовскій, передає Національний промисловий портал.

Сьогодні у нас є потреба в придбанні нових комбайнів і сучасних сівалок, жаток і борін. Відсутність або застарілість такої техніки істотно сповільнює наш розвиток і може зменшити прибутковість. Тому ми запланували в 2017 році направити близько 10 млн гривень капітальних інвестицій на оновлення нашого парку, – говорить він.

Зокрема, Великолепетиський елеватор розраховує придбати очисну машину на млин і провести поточний ремонт сушильного обладнання.

 • Також зазначається, що підприємство має три основних напрямки діяльності: вирощування сільськогосподарської продукції, елеваторна (заготівельна) діяльність і виробництво пшеничного борошна. При цьому близько 85% з переробленого зерна – це зерно власного виробництва.

  Що стосується елеваторної діяльності, то можна сказати, що приблизно на 40% ми забезпечуємо завантаження елеваторних потужностей власним зерном і 60% – це зерно поклажодавців. Ну і основний на сьогодні напрямок діяльності, забезпечує на 90% наш фінансовий результат – це вирощування продукції рослинництва, – розповів Дмитро Рабовскій.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.