Великий австралійський зернотрейдер відкрив своє перше представництво в Україні

2614

Великий австралійський зернотрейдер GrainCorp відкрив перше офіційне представництво в Україні (Київ), повідомили в компанії.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україну.

Україна і Чорне море важливі для нашого зростання, тому ми дуже раді розвитку в цьому регіоні. У нас сильна команда в Україні, яка буде безпосередньо займатися поставками українського зерна нашим клієнтам по всьому світу. На даному етапі у нас є тільки торговий офіс, однак ми оцінюємо варіанти подальшого розвитку, – повідомив директор з корпоративних питань GrainCorp Ангус Тріг (Angus Trigg).

GrainCorp займається виробництвом і продажем зерна, харчових масел і солоду. Має найбільшу інтегровану мережу зберігання і транспортування зерна в Східній Австралії. Компанія здійснює діяльність на чотирьох континентах, експортує продукцію в більш ніж 30 країн. GrainCorp працює в Австралії, Новій Зеландії, Північній Америці і Європі (включаючи Великобританію). За даними компанії вона входить в ТОП 5 світових виробників солоду.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.