Варіант Агро Строй запустив у виробництво силоси нового діаметра для Allseeds

1721
Фото (с) elevatorist.com

Варіант Агрострой виготовить AllSeeds Black Sea 4 силосу СВП.

Про це Elevatorist.com повідомила прес-служба «Варіант Агро Строй».

Кожен силос матиме обсяг одноразового зберігання 11 367,15 м³ – це 4 546,86 т для соняшника і 9 093,72 т для пшениці.

 • Всі 4 силосу для AllSeeds Black Sea будуть виготовлені на виробництві «Варіант Агро Строй» під вже існуючі фундаменти силосів імпортного виробництва.

  Для потреб Allseeds підприємство розробило ємності з новим діаметром.

  Раніше наша компанія пропонувала стандартну для українських виробників лінійку силосів. Сьогодні ми зіткнулися з необхідністю випускати силоси із зарубіжними стандартами за діаметрами і розмірами. Компанія Allseeds, яка раніше працювала з імпортним обладнанням і має під нього готові проекти і фундаменти, відмовилася від зарубіжних силосів в нашу користь. Якщо за українськими стандартами силос має діаметр 22 м, то для силосів AllSeeds Black Sea ми готуємо ємності з діаметром 22,81 м, – розповідає керівник проектів ТОВ« Варіант Агро Строй »Олексій Грушко.

  Новий силос був розроблений в дуже короткі терміни – за 1,5 місяці. Всі комплектуючі для ємностей будуть відповідати стандартам по роботі з вибухонебезпечними культурами.

  Робота з технічними фахівцями з боку AllSeeds Black Sea була дуже ефективною і плідною. Незважаючи на велику кількість технічних особливостей замовлення, нам вдалося узгодити всю технічну документацію, підписати договір і розробити абсолютно нову модель силосу з нуля дуже оперативно, – зазначив Олексій Грушко.

  Технічна документація була розроблена до 15 березня цього року. 20 березня обладнання запущено у виробництво. До 10 травня 2017 «Варіант Агро Строй» планує відвантажити перший силос замовнику.

  Четвертий, останній силос, буде доставлений Allseeds до 10 серпня 2017.

  AllSeeds Black Sea планує ввести обладнання в експлуатацію в першій декаді вересня 2017 р


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.