В Європейському Союзі зростає попит на українську продукцію

1791

Позитивною тенденцією є також реалізація на ринку ЄС українських високотехнологічних послуг

В Європейському Союзі зростає попит на українську продукцію з високою доданою вартістю. Про це повідомила заступник глави Міністерства економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Сегодня.

За її словами, українські товари агро-харчової галузі, металургії, легкої та хімічної промисловості все більше надходять в ЄС в готовому вигляді, а не в якості сировини.

“Існує думка, що український експорт в ЄС – це товари сировинного напрямку. Однак, останні тенденції фіксують зростання попиту на готові товари з високою доданою вартістю з України – монітори, камери, обігрівачі води і навіть буксири для річкового вантажного транспорту”, – розповіла Микольська.

За її словами, ще однією позитивною тенденцією є реалізація на ринку ЄС українських високотехнологічних послуг.

“Важливо, що інформаційні технології, веб-дизайн, продакшн, архітектурні та дизайнерські рішення – креативні послуги, якими Україна вже сьогодні в стані похвалитися в Європі”, – підкреслила торговий представник.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.