В Європейському Союзі зростає попит на українську продукцію

1870

Позитивною тенденцією є також реалізація на ринку ЄС українських високотехнологічних послуг

В Європейському Союзі зростає попит на українську продукцію з високою доданою вартістю. Про це повідомила заступник глави Міністерства економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Сегодня.

За її словами, українські товари агро-харчової галузі, металургії, легкої та хімічної промисловості все більше надходять в ЄС в готовому вигляді, а не в якості сировини.

“Існує думка, що український експорт в ЄС – це товари сировинного напрямку. Однак, останні тенденції фіксують зростання попиту на готові товари з високою доданою вартістю з України – монітори, камери, обігрівачі води і навіть буксири для річкового вантажного транспорту”, – розповіла Микольська.

За її словами, ще однією позитивною тенденцією є реалізація на ринку ЄС українських високотехнологічних послуг.

“Важливо, що інформаційні технології, веб-дизайн, продакшн, архітектурні та дизайнерські рішення – креативні послуги, якими Україна вже сьогодні в стані похвалитися в Європі”, – підкреслила торговий представник.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.