В українських вищих навчальних закладах вивчатимуть органічне виробництво

1024
Фото: “Агро-Центр”
  • Вивчення органічного виробництва запровадять для студентів профільних спеціальностей у трьох навчальних закладах України. Про це заявили керівники навчальних закладів, йдеться у повідомленні Міністерства освіти України.

    Вінницькому національному аграрному університеті, Таврійському державному агротехнологічному університеті та Аграрно-економічному коледжі запровадять вивчення органічного виробництва для студентів профільних спеціальностей. Про це заявили керівники закладів під час конференції “Органічне агровиробництво: освіта і наука”, яка відбулась сьогодні, 1 листопада 2018 року, на базі Науково-методичного центру “Агроосвіта”.

    Учасники конференції презентували тематичні доповіді щодо запровадження органічного виробництва в Україні. Разом з тим, представники аграрних закладів освіти, які вже мають досвід у цій галузі, розказали про особливості вирощування органічної продукції та її збут.

    Студенти та молоді вчені інших аграрних університетів розказали про враження від  проведених досліджень з органічного виробництва. На їх думку це, зокрема, дало їм можливість зрозуміти його суть та можливості використання.