В Україні з’явиться ще один завод з переробки сої компанії «Віктор і К»

3580

Група компаній «Віктор і К», яка є великим виробником соняшникової олії в Україні, в Кіровоградській області будує соєвий завод. Проектна потужність заводу озвучується на рівні 650 тонн соєвих бобів на добу, повідомляє УкрАгроКонсалт.

Рішення про будівництво заводу було прийнято з метою нарощування потужностей і вдосконалення виробництва соєвого масла і соєвого шроту. У світовому виробництві рослинних масел, соєве масло займає провідне місце, адже широко застосовується в харчовій промисловості, – повідомив генеральний директор« Віктор і К »Віктор Король.

Більш детально перспективи ринку олійних культур і рослинних олій в новому сезоні 2017/18 можна обговорити в ході V Міжнародної конференції «Black Sea Oil Trade», яка відбудеться 19 вересня 2017 року Hilton готель, Київ, Україна. Організатор – УкрАгроКонсалт.  Щорічна Міжнародна конференція «Black Sea Oil Trade» – ефективний майданчик для комунікації операторів ринку, обговорення актуальних тенденцій масложирового сектора України і країн Причорномор’я, розробки довгострокових стратегій розвитку бізнесу.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

1 коментар

  1. bonjour
    mr le responsable nous somme une entreprise en cote d.ivoire nous travaillons dans le soja nous faisons des aliment des betaille nous voudrons vous contacter pour voir dans quelle mesure en peux travailler et vos prix fob pour la tonne

    tel 00 225 08 81 82

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.