В Україні в 2017 році ринок органічних продуктів досягне €25 млн

2289

В Україні є підстави очікувати зростання обсягу ринку органічних продуктів до €25 млн в 2017 році, а в подальшому – приріст 15% щорічно.

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова під час круглого столу «Органічне виробництво – пріоритетний напрямок аграрного сектора України» на виставці «АГРО-2017». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на latifundist.com

«Сподіваюся, що ініціативи міністерства стануть одним з поштовхів до стрімкого розвитку українського органічного ринку», – зазначила Олена Ковальова.

Вона додала, що Мінагропрод спільно з органічним сектором активно працює над вдосконаленням законодавчої бази України з органічного виробництва.

«Головне завдання, і це прописано в законопроекті« Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції », – це забезпечення споживачам впевненості в продуктах, які марковані як органічні», – зазначила Олена Ковальова.

Учасники круглого столу наголосили, що зазначеним законопроектом, в разі його прийняття, передбачається розробка і прийняття більш 20 нормативно-правових актів. Зокрема, твердження:

  • державного логотипу для органічної продукції;
  • форм документації на органічну продукцію;
  • вимог до органічного виробництва, сертифікації, обігу та маркування органічної продукції;
  • ведення реєстру операторів, реєстру органів сертифікації та реєстру органічний насіння і ін.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.