В Україні створили молочний комбайн (фото)

2713

На АГРО-2017 компанії А3Tech та «Дельта-інжиніринг» здивували новою розробкою, призначеною для дрібних виробників молока та молочних кооперативів.

Це мобільна станція прийому молока для ідентифікації продукції, визначення її якості, зберігання та транспортування. Тобто чотири в одному на базі «Газелі» чи іншого автомобіля.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інфоіндустрія.

Під час збирання молока українські заготівельники стикаються з проблемами додавання води, різних речовин, нетривалим строком зберігання продукції через її неякісне охолодження. А тому перед нашими компаніями було поставлене завдання розробити систему, яка дає змогу приймати молоко безпосередньо у виробника, фізичної особи, – розповів сервісний інженер компанії А3Tech Сергій Ничипорук.

 • Як пояснив фахівець, клієнт може ввести на пульті системи координати своєї угоди, чи номер телефона, залити молоко в систему, після чого продукція зважується, аналізується за сімома параметрами якості, затим визначається ціна і загальна вартість партії, потім виробнику тут же автоматично переказуються гроші на рахунок у будь-якому банку.

  Система оснащена JPS каналом, оператор наземної станції може бачити, яке молоко надійшло в молоковоз, скільки і якої воно якості. Окрім комп’ютера і анлізатора, установка обладнана бочкою ємністю 1,8 куб.м. Вона розділена на дві частини. В одній накопичується молоко першого гатунку, в іншій – другого, є тут і бачок для зливу. Якщо молоко прокисле чи розбавлене, іншими словами, не відповідає вхідним параметрам, зливається і повертається людині, яка принесла. Система коштує близько 20-22 тис євро разом із машиною. Якщо говорити окремо, про лабораторію, то вона коштуватиме 5 тисяч євро.

  Такої машини у світі ще не має. Цей молочний комбайн кілька місяців відпрацював у Першому молочному кооперативі, збираючи сировину по селах, показав себе чудово, планується  запуск її серійного виробництва.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.