В Україні почалося виробництво ріпакової олії

2787

Компанія «Оліяр» запустила унікальну для України виробництво рафінованої ріпакової олії на потужностях в с. Ставчани (Львівська обл.).

З моменту початку роботи вироблено близько 500 тонн цього продукту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інфоіндустрію.

Для виробництва рафінованої ріпакової олії були задіяні існуючі потужності цеху рафінації, які з моменту запуску в експлуатацію (2005 рік) працювали з сировиною у вигляді олійного насіння соняшнику. Сумарна продуктивність лінії рафінації становить 350 т / добу, потужності з виготовлення рафінованої ріпакової олії оцінюються в 250 т / добу.

 • На підприємстві існує можливість відвантаження готового продукту, як у фасованому вигляді, так і наливом. Основні обсяги рафінованої ріпакової олії будуть експортуватися в країни ЄС (Польща, Чехія та ін). Крім того, товар буде запропонований і на внутрішньому ринку.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.