В Україні на 3,2% зросло поголів’я птиці

1664

Станом на 1 травня поголів’я птиці в Україні зросло порівняно з аналогічною датою минулого року на 3,2% — до 198,8 млн голів.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Agraverу.

Найбільше кількість поголів’я птиці зросла на Хмельниччині — на 29,2%, а в Луганській області відзначається скорочення на 10,6%.

- РЕКЛАМА -
 • Разом з тим, станом на звітну дату в Україні на 7,3% скоротилось поголів’я свиней ― до 6,6 млн голів. Найбільше скорочення відзначається на Харківщині (33,2), в той час як на Хмельниччині кількість свиней зросла на 9,9%.

  Скоротилась також чисельність великої рогатої худоби — на 1% — до 4,2 млн голів. Найпомітніше скорочення відбулось у Чернігівській області — на 7,7%. У Житомирській області кількість ВРХ зросла на 13,2%.

  Крім того, на 0,3% скоротилась чисельність овець та кіз ― до 1,7 млн голів. Найбільше зменшення кількості відбулось на Львівщині ― на 7,7%. Разом з тим, на Миколаївщині та Київщині поголів’я овець та кіз зросло на 6,7%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here