В Україні на 3,2% зросло поголів’я птиці

1758

Станом на 1 травня поголів’я птиці в Україні зросло порівняно з аналогічною датою минулого року на 3,2% — до 198,8 млн голів.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Agraverу.

Найбільше кількість поголів’я птиці зросла на Хмельниччині — на 29,2%, а в Луганській області відзначається скорочення на 10,6%.

 • Разом з тим, станом на звітну дату в Україні на 7,3% скоротилось поголів’я свиней ― до 6,6 млн голів. Найбільше скорочення відзначається на Харківщині (33,2), в той час як на Хмельниччині кількість свиней зросла на 9,9%.

  Скоротилась також чисельність великої рогатої худоби — на 1% — до 4,2 млн голів. Найпомітніше скорочення відбулось у Чернігівській області — на 7,7%. У Житомирській області кількість ВРХ зросла на 13,2%.

  Крім того, на 0,3% скоротилась чисельність овець та кіз ― до 1,7 млн голів. Найбільше зменшення кількості відбулось на Львівщині ― на 7,7%. Разом з тим, на Миколаївщині та Київщині поголів’я овець та кіз зросло на 6,7%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.